Аменорея след използване на контрацепция [Експертни съвети]

Здравейте! От февруари тази година започнах да използвам противозачатъчни хапчета Microgynon 30. Оттогава не съм имал кървене. Правих няколко пъти тестове за бременност и всички бяха отрицателни. Подозирам, че не е бременност, защото дори не усещам никакви промени. Страхувам се, че нещо може да не е наред.

Съветвам ви да посетите лекуващия лекар. По време на почивката при използване на Microgynon трябва да се появи кървене.

Не забравяйте, че отговорът на нашия експерт е информативен и няма да замести посещението при лекар.

Барбара Гжехоциньска

Асистент в Катедрата и клиниката по акушерство и гинекология в Медицинския университет във Варшава. Приемам частно във Варшава на ул. Krasińskiego 16 m 50 (регистрацията е достъпна всеки ден от 8 до 20 часа).

Тагове:  Терминологичен речник Здраве Изрязване И Дете 

Интересни Статии

add
close