Зацапване след полов акт - какви могат да бъдат причините? [Експертен съвет]

Винаги кървя след сношение с приятеля си. Има малко зацапване. Това е четвъртият път, самото начало на сексуалния живот, но все още се притеснявам. Пия противозачатъчни хапчета Naraya. Вагината ми изгаря ужасно след полов акт. Какво може да бъде и какви могат да бъдат причините за това?

Трябва да посетите гинеколог за преглед.

Горните симптоми могат да показват: вагинит, ерозия, цервикален полип, кървене, причинено от страничен ефект на контрацептива.

Не забравяйте, че отговорът на нашия експерт е информативен и няма да замести посещението при лекар.

Барбара Гжехоциньска

Асистент в Катедрата и клиниката по акушерство и гинекология в Медицинския университет във Варшава. Приемам частно във Варшава на ул. Krasińskiego 16 m 50 (регистрацията е достъпна всеки ден от 8 до 20 часа).

Тагове:  Новини Красота Новини 

Интересни Статии

add
close