Слънчеви петна и приемане на Visanne [Съвет на експерта]

След слънчеви бани на слънце имам неравномерни петна по цялото тяло (стъпала, прасци, ръце, гърди) - несъзнателни слънчеви бани по време на лечение с Visanne - Dienogestum за ендометриоза. Възможно ли е лекарството да повлияе на тези петна? Преди бяха червени като слънчева алергия, сега стават по-кафяви. Как да продължите да ги премахвате?

По време на такава терапия има възможност за обезцветяване на слънцето. Трябва да посетите дерматолог, за да сте сигурни в естеството на промените. Само тогава ще бъде възможно да се установи правилната диагноза.

Не забравяйте, че отговорът на нашия експерт е информативен и няма да замести посещението при лекар.

Д-р Елжбета Шиманьска

Дерматолог-венеролог. Занимава се с класическа и естетична дерматология. Работи като заместник-мениджър в Клиниката по дерматология към Централната клинична болница на МВР и като директор на по медицински въпроси, Център за профилактика и терапия във Варшава. От 2011 г. е научен директор на Аспирантура на Медицинския университет във Варшава "Естетична медицина".

Тагове:  Новини Диета-И-Хранене Красота 

Интересни Статии

add
close